Cumhurbaşkanı Erdoğan çiftçinin marketinden alışveriş yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan çiftçinin marketinden alışveriş yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kısıklı’da yeni açılan Tarım Kredi Kooperatif marketini ziyaret etti. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın market ziyaretini twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı etiketleyerek paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan çiftçinin marketinden alışveriş yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİLGEM Projesinin 4. gemisi olan “TCG Kınalıada’nın (F-514) Hizmete Giriş Töreni” ve “Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 1. Gemi Sac Kesme Töreni”ne katılmak üzere Üsküdar Kısıklı’daki konutundan ayrıldıktan sonra Tarım Kredi Kooperatif Market Kısıklı Şubesine uğradı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile bir süre alışveriş yapan Erdoğan, reyonlardaki ürünleri tek tek inceledi.

Markette alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Erdoğan, burada bulunan çocuklara da aldığı çikolataları ikram etti. Market çalışanlarıyla da sohbet eden Erdoğan, aldığı ürünlerin kasadan geçirerek ücretini ödedi. Daha sonra vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Erdoğan, marketten programına devam etmek üzere ayrıldı.

Erdoğan’ın Tarım Kredi Kooperatif Market ziyareti Tarım Kredi üst yönetimi tarafından memnuniyetle karşılandı. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Erdoğan’ın market ziyaretini twitter hesabından Erdoğan’ı etiketleyerek paylaştı. Tarım Kredi Yönetiminin market ziyaretine gösterdikleri hassasiyet, çiftçiye kanunsuz bir şekilde uygulanan tarımsal kredilerde yaşanan yüksek faiz sorununu akıllara getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın market ziyaretine bu kadar hassasiyet gösteren Tarım Kredi üst yönetimi, keşke bu hassasiyeti çiftçiden kanunsuz bir şekilde alınan faizler konusunda da gösterip konuyu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a götürerek çözebilseydi.

Kayanak: TARIMDANHABER

Düşüncelerinizi Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

HTML tutorial
Tüccarım.Net - Çiftçi için Gelecek Uygulamayı İndir
Uygulamayı İndir
Top