Açıklama

Tarih : 28/06/2021
Tür : Adet Başı Fiyatlı
Irk : Ataks
Fiyat Türü : Adet Başı Fiyatlı
Konum : akıncılar mah gazi bulvarı merve apt no:33 kat:5

    “ATAK-S TAVUK | YETİŞTİRİCİLİĞİ.

          Ülkemizde Atak-s tavuk yetiştiriciliği yaygın olarak yapılmaktadır.Yumurta tavuğu sektöründe ilk yerli hibrit ırk olmasının yanı sıra dayanıklılığı ve bütün iklim koşullarına uyumluluğu sebebiyle yumurtatavuğu satışında ülkemizin 1 numaralı tercihidir.

        Yumurta rengi görünümü doğal yumurta satışında en çok aranan tavuk olmuştur. Salma tavukçuluk taki yumurta verim ömrü ortalama 3 yıldır.

 Ataks yarka alırken özellikle salma tavukçuluk yapacaksanız gagaları kesik olmamasına kafeste değil salma tavukçuluğa uygun yetiştirilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ataks tavuk cinsi çok lezzetli bir doğal ete sahip olduğu için hem yumurtası hem de lezzetli eti için beslenebilir. Bu tavuğun tek dezavantajı ise yem tüketiminin fazla olmasıdır. 1.Kan Ataks yarka 20. Haftadan sonra ilk kılavuz yumurtasını vermeye başlar. Yumurtlama ömrü ortalama 3 yıldır.

          Marmara Yarka Tavukçuluk olarak sattığımız tüm Ataks yarkalar (tavuklar) 1.kandır. Salma tavukçuluğa uygun yetiştirildiği için gagaları kesik değildir. Alacağınız tüm ataks yarka (tavuklar) ilk günden size teslim edilene kadar profesyonel ekip ve uzman veteriner kontrolünde yetiştirilir. Sipariş verdiğiniz ürünler 3 gün içinde ücretsiz nakliye avantajıyla size ulaşacaktır. Marmara Yarka Tavukçuluk olarak tüm kümeslerimizde ürettiğimiz yarka tavuklar Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.

         Salma tavukçuluk ta yumurta üretimi için görüntüsü yumurta rengi çok önemli olduğu için ilk tercihiniz siyah ataks olmalıdır diyoruz. Ataks tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da ücretsiz danışmanlık yapmaktayız.

        Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye nin en iyi Atak-s tavuk yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman tavuk yarka yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz.

         Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz. Dün vardık bugün de varız, yarın da ALLAH IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

www.marmarayarkatavukculuk.com

05423900081

Çiftçinin alım satım pazarı, uygun fiyatlarla Tüccarım'da

İlana Yorum Yap
Anlaşma için güvenlik ipuçları
  1. Tuccarim'dan aradığınızı belirtmeniz sizin güvenilir bir alıcı olacağınızı gösterir
  2. Satıcıyla tanışmak için güvenli bir yer kullanın
  3. Kapora işlemlerden kaçının veya temkinli olunuz. 
  4. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin
İletişim
HTML tutorial
Tüccarım.Net - Çiftçi için Gelecek Uygulamayı İndir
Uygulamayı İndir
Top