Açıklama

Tarih : 11/07/2021
Tür : Adet Başı Fiyatlı
Irk : Diğer
Fiyat Türü : Adet Başı Fiyatlı
Konum : akıncılar mahallesi gazi bulvarı merve apartmanı no 33 kat 5

ÇADIR TAVUK KÜMES KURULUMU

Dursunbey Yarka olarak siz müşterilerimiz ile çıktığımız bu güvenli ve kaliteli yolda sizlere sunduğumuz hizmetler arasında çadır tavuk kümes kurulum larımız da mevcuttur. Firmamız tüm çalışmalarında tavuk sağlığını her daim ön planda tutmaktadır. Çadırlarımız tavuk sağlığına ve yaşam kalitesine uygun olarak belirlenmiş kalite ve standartlar dahilinde yapılmaktadır.

Salma tavukçuluk kriterlerine uygun çadırlarımız asla terleme yapmaz. Isı yalıtımlı, izolasyonlu çadırlarımızı minimum 70 m² yapmaktayız. Çadır Kümes kurulum larımızda yeterli miktarda manuel yemlik ve yeterli miktarda otomatik nipel suluklar kullanılmaktadır. Çadırlarımızın havalandırması için yeterli miktarda fan bulunmaktadır. Çadır kümes kurulumu nu siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Çadırlarımız 10 yıl, demirlerimiz 15 yıl garantili olmakla birlikte en uygun fiyatla sizlere satışı yapılmaktadır. Sipariş verdiğiniz takdirde çadır kümes kurulumu nuz için bir hafta içerisinde size ulaşıp, bir gün içerisinde kurulumunu özen ve dikkatle yapmaktayız.

Firmamızın hizmetleri arasında olan Yarka satışı & Çadır tavuk kümes kurulumu hakkında daha detaylı bilgi verebilmek adına sabah 08:00 ve akşam 22:00 saatleri arasında sizlere deneyimlerimizi aktaran müşteri hizmetlerimizi arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.

www.dursunbeyyarkatavukculuk.com

0 542 390 20 10

Çiftçinin alım satım pazarı, uygun fiyatlarla Tüccarım'da

İlana Yorum Yap
Anlaşma için güvenlik ipuçları
  1. Tuccarim'dan aradığınızı belirtmeniz sizin güvenilir bir alıcı olacağınızı gösterir
  2. Satıcıyla tanışmak için güvenli bir yer kullanın
  3. Kapora işlemlerden kaçının veya temkinli olunuz. 
  4. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin
İletişim
HTML tutorial
Tüccarım.Net - Çiftçi için Gelecek Uygulamayı İndir
Uygulamayı İndir
Top