Açıklama

Tarih : 15/03/2022
Tür : Adet Başı Fiyatlı
Irk : Ataks
Fiyat Türü : Adet Başı Fiyatlı
Konum : BALIKESİR DURSUNBEY

              ÇADIR KÜMES KURULUMU
          
            Yeni iş kurmak isteyenler için az maliyetle iş kurabileceğiniz yumurta tavukçuluğu için Marmara Yarka Tavukçuluk olarak çadır, prefabrik kümes  kurulumu yapmaktayız. İş kurmak isteyen üretici ve müşterilerimiz müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek yumurta tavukçuluğu kümes kurulumu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için randevu alarak Balıkesir Merkezdeki ofisimize gelebilirler.
       
          
             Krediye uygun prefabrik kümes kurulumu yaptırmak iş kurmak isteyen üretici ve müşterilerimize Marmara Yarka Tavukçuluk olarak her alanda desteklediğimizi belirtiriz. Görüşmeye geldiklerinde de tüm sorularının yanı sıra bizlerin de kendilerini destekleyeceğimiz konuların başında yumurta satış desteği, gençleştirme kampanyası ve yaptıracağı çadır kümes kurulumu için 5 yıl firma güvencesi altında olacağını ve ihtiyaç duyduğu her konuda ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabileceklerini belirtiriz ve yine kümesi olup yumurta tavukçuluğu yapmak isteyip te bu konuda aklına takılan tüm sorular içinde randevu aldıkları takdirde birebir görüşme sağlamaktayız.

       Dalında uzman müşteri temsilcilerimizle irtibata geçen tüm üretici ve müşterilerimize bir telefon kadar yakınız diyoruz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak isterlerse haftanın 7 günü arayabilirler. Çadır kümes kurulumu yaptırmak isteyen üretici ve müşterilerimiz bulunduğu bölgedeki hava ve iklim şartlarını göz önünde bulundurarak bölgenize göre + izolasyon + havalandırma bacası gibi tavuk sağlığı ön planda tutularak çadır kümes kurulumunu en uygun fiyata, en kaliteli malzemeden kurdurmaktayız.

        Çadır kümes kurulumu yaptığımız üreticilerimize yumurta verimi yüksek birinci kan 17 – 18 haftalık yarka, galvenizli yemlik, otomatik suluk, çadır kurulumu ve ücretsiz nakliye ile yılın 12 ayı Marmara Yarka Tavukçuluk olarak hizmet vermekteyiz. Yumurta tavukçuluğu yapmak isteyenler için yine yarkatavuk satışlarımız 12 ay boyunca devam etmekte talep olduğu dönemlerde kombine ırklar diye adlandırdığımız star gomes, çil pleymut, suseks(sussex), australorp satışlarımız da bulunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için Marmara Yarka Tavukçuluk müşteri temsilcilerimizi haftanın 7 günü sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında arayıp bilgi alabilirsiniz.  
www.marmarayarkatavukculuk.com

05423900081

Çiftçinin alım satım pazarı, uygun fiyatlarla Tüccarım'da

İlana Yorum Yap
Anlaşma için güvenlik ipuçları
  1. Tuccarim'dan aradığınızı belirtmeniz sizin güvenilir bir alıcı olacağınızı gösterir
  2. Satıcıyla tanışmak için güvenli bir yer kullanın
  3. Kapora işlemlerden kaçının veya temkinli olunuz. 
  4. Gerçekçi olmayan tekliflere dikkat edin
İletişim
HTML tutorial
Tüccarım.Net - Çiftçi için Gelecek Uygulamayı İndir
Uygulamayı İndir
Top